GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 9412440
nr 941 2440
Matservisdelar
20 delar, Gefle, Vinranka / Mullbär
Kondition: slitage, skador, nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 februari 2015
kl 20:25:04
100 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
Gefle Porslinsfabrik AB